Najlepszy Bar w Polsce | Barman na Wesele - Obsluga Wedding Baru - Cena   
.BAR.PL     

BARMAN NA WESELU GWARANCJA DOBREJ ZABAWYWEDDING BAR - JAK PIC TO Z KLASA

Doswiadczony Barman na Wesele - Wedding Bar

Wesele w Polsce to wydarzenie specyficzne, wielkie, spełniające marzenia o pięknej miłości. Pragniesz na nim wszystkiego najlepszego. Nie ma mowy o zaniedbaniach w kwestiach obsługi. Zamiast stawiać na zwykły szwedzki stół, albo carving, postaw na wedding bar.

Barman radzi.. Jak pić na weselu to z klasą

Nie będzie tajemnicą powiedzenie, że goście przychodzą na wesele, aby się zabawić, celebrować uczucie pary młodej. Czy chcesz, aby jak zwykle pili czystą, a może zaserwujesz im duet barmański z kwalifikacjami w zakresie konstrukcji każdego rodzaju drinka? Goście mogą skorzystać też ze smacznych napojów bezalkoholowych. Nie skazuj ich na zwykłą wodę mineralną.

               

Ile kosztuje wynagrodzenie barmana na wesele? Cena vs atuty.

Przy obsludze baru ceny za duet są mniejsze niż solo. Co dwie głowy to nie jedna, prawda? Liczą się bowiem przygotowania baru, choreografii flair show. Płacisz za umiejętności, kreatywność, szybką realizację zleceń, profesjonalny sprzęt (mobilny bar), menu. Im mniej gości, tym niższe koszty wedding baru, chociaz koszt jednostkowy (na obsluzona osobe) jest nizszy przy duzych weselach.

Barman na wesele - obsluga Wedding Baru - cennik

Ceny za profesjonalnego barmana na wesele zaczynają się od tysiąca do kilku tysięcy złotych za minimum dwanaście godzin pracy. Co interesujące barmani w ofercie mają dopasowanie alkoholi do Twojego budżetu. Zabierają na siebie zatem kwestię organizacyjną. Znajdziesz też opcję za mniej niż kilkaset złotych, ale wtedy upewnij sie co jest wliczone w cene. Specjaliści podobnie do zespołu weselnego zabawiają gości, organizują konkursy, robią po prostu show spektaklem kwalifikacji.

Główne atuty wynajmu barmana na wesele:

  1. mogą zastąpić standardową formę cateringu,
  2. najwyższej klasy drinki oraz pokaz flair,
  3. żadnych opóźnień podczas obsługi gości w barze,
  4. niezapomniane przeżycia,
  5. dobry drink to brak kaca,
  6. własne akcesoria barmańskie (najczęściej tematycznie spreparowane).

Cena? Warto pamietac!

Barman to specjalistyczny zawód. Jeżeli na weselu chcesz zadowolić swoich gości, nie oszczedzaj. Cena? Fakt spora, ale przeżycia bezcenne.


O Portalu     Polityka Prywatnosci    
       © 1999-2018 Bar.pl