Najlepszy Bar w Polsce | Carving - Rzezby owocowe i rzezbione warzywa  
.BAR.PL     

CARVING SPOSOB NA OZDOBIENIE BARU EKSPERYMENTY Z OWOCAMI - RZEZBIONE OWOCE I WARZYWA

Carving - rzezbione owoce i warzywa - eksperymenty artystyczne.

Sztuka tworzenia dekoracji z owoców i warzyw to krótko mówiąc carving. Pojęcie ukształtowało się w krajach azjatyckich. Na początku kreatywni artyści prezentowali swoje dzieła jako praktyczną modlitwę za urodzaj. Zasadniczym narzędziem wykorzystywanym w carvingu jest nóż tajski i syjamski. Są to długie noze, o ksztalcie litery U czy V. Pomagają kreować kompozycje w bryłach o zmiennym stopniu grubości bez utraty jakości.
Carve z angielskiego-wycinać.

Dekoracje z owocow i warzyw - profesjonalne rzezbienie

Carving przyjął się w biznesie restauracyjnym, cateringowym. Dekoracje pobudzają apetyt. Można je też bez problemu zjeść, a tym samym oszczędzić na sprzątaniu. Występują różne odmiany czynności. Mamy carving owocowy lub rzeźbione warzywa. Podstawowych umiejętności wycinania da się nauczyć w kilka godzin. Wystarczą akcesoria barmańskie i trochę zaangażowania, aby wzmocnić efektywność zarobkowania w zawodach tj. kucharz, barman, a nawet organizator eventów.

Co oferuje Carving - różne formy wykonania.

Carving potrafi stworzyć , napisy firmowe, loga, odwzorować zdjęcia, kreować tematyczne motywy. W carvingu funkcjonują trzy style: europejski (duży format, wzory naturalne), tajski (wyrazisty, najbardziej precyzyjny, czasochłonny, niesamowicie dokładny) oraz chiński (promuje trójwymiarowe kompozycje).

Zobacz sztuke carvingu:

               

Poza miloscia nic nie trwa wiecznie.

Niestety praca artysty przy owocach nie jest trwała, gdyz nie ma wiecznych technik mrożenia. Pozostaje za to pamiątka na solidnym zdjęciu. Wartość użytkową rzeźby z owoców mają przede wszystkim na bankietach, weselach, uroczystościach oraz promocjach firmowych.

W Polsce carving owocowy zyskał popularność w ostatniej dekadzie. Owocowe ozdoby zastępują z powodzeniem standardowe projekty marketingowe, stosunkowo droższe. Sztuka to oczywiście kreatywność przy wykonywaniu dowolnego projektu. Carving na wesele daje możliwość stworzenia idealnej rzeźby pary młodej, dlatego warto z takiej uslugi skorzystac.


O Portalu     Polityka Prywatnosci    
       © 1999-2018 Bar.pl