Najlepszy Bar w Polsce | Pokaz Barmanski - Flair   
.BAR.PL     

PROFESJONALNY POKAZ BARMANSKI - FLAIRDOSWIADCZENI BARTENDERZY SOLO I W DUECIE MNOSTWO EMOCJI I NIEZAPOMNIANE PRZEZYCIANAJLEPSI BARMANI W POLSCE

Pokaz Barmanski - Flair - Najlepsi Barmani w Polsce

Barmana nie należy kojarzyć z osobą nalewającą piwo. Ten zawód nie sprowadza się tylko do tworzenia napojów wyskokowych, ale przede wszystkim szukania piękna w sztuce obsługi gości. Uatrakcyjnij, zadziw i rozbaw impreze dzieki wspanialemu pokazowi barmanskiemu.

Barman jako mistrz sztuki serwowania alkoholu - artystyczny aspekt zawodu

Popularność zyskują interaktywne prezentacje, wręcz pokazy sztuki barmańskiej sprowadzające się do określenia skomplikowanej choreografii. Składa się na nią show solo lub duet barmański, mobilny bar - często "podpalony", carving, tablice interaktywne, badz tez czasami inne wyposazenie baru rozstawione w głównych częściach klubu, tak aby każdy klient miał dostęp do wydarzenia.

Umiejętności wypracowane przez poświęcenie

Barmani tworzący show grupowe muszą posiadać wysokie umiejętności manualne, poprzedzone wielogodzinnym (min. 4 godziny dziennie) treningiem. Zawodowcy ćwiczą przed zawodami nawet dziesięć godzin, najczęściej w samotności.

Obejrzyj krotki mistrzowski pokaz barmanski:

               

Stolica pokazów barmańskich

Najlepsze party i pokazy gwiazd maja miejsce w Las Vegas, stolicy światowej zabawy. Tam za pokaz sztuki barmańskiej płaci się krocie (nawet do kilkunastu tysięcy dolarów). W barach zatrudnia się mistrzów świata sztuki flair. To nietypowe podawanie drinków, gdzie główną rolę odgrywa zręczność, akrobatyka, kreatywność, a nawet elementy cyrkowe, humorystyczne.

Wizualna doskonałość

Zwykły bar zamienia się w płonącą strukturę, na której część barmanów żongluje butelkami, a inni prezentują nietypowe sztuczki, zaskakują ekwilibrystycznymi technikami mieszania drinków, wykorzystują sztuczne mgły, "magiczne" gadżety, tło muzyczne, zróżnicowaną kolorystykę, lasery, specyficzny ubiór. Za występ solo cena jest mniejsza niż za tak rozumianą aranżację.

Najczęściej pokaz barmański wykorzystuje się na:

  1. imprezach okolicznościowych (studniówkach, weselu itp),
  2. spotkaniach biznesowych,
  3. prywatnych show (specjalny prezent),
  4. konkursach, miejskich wydarzeniach (wzmocnienie promocji przedsiębiorstw, regionów),
  5. eventach organizowanych w masowej skali (cele marketingowe).

Najlepsze show grupowe pobudza gości, wymaga wręcz dodatkowych nakładów na drinki, ponieważ każdy chce spróbować twórczości artystów. Czas prezentacji w zakresie solo lub duet nie może być długi. Chodzi o utrzymanie dynamiki, wciągnięcia do zabawy uczestników party. Z reguły pokaz interaktywny trwa kilkanaście minut, a przez ten okres barman prezentuje przynajmniej kilka świetnych sztuczek.
Dobra praktyka jest rozstawianie fontann czekoladowych lub alkoholowych.

Zobacz czym jest flair i poznaj mistrzow w tej dziedzinie.

               

Rozszerz swoją wiedzę i poznaj jak wygląda profesjonalna: obsługa barmańskaO Portalu     Polityka Prywatnosci    
       © 1999-2018 Bar.pl